Tapasin tänään Mikko Alatalon:)

Mentiin Lappajärven markkinoille, jossa esiintyi Mikko Alatalo. Pistin vaimoni ja artistin vierekkäin ja nips.. muistoissa on ja kuva löytyy.. :)
6442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"Mä olen mies joka tapasi Dingon,luona bensiinimittarin"...

Juha Vainio...joskus kauan,kauan sitten.

Se oli jo silloin ironiaa...

Äänestä

Syvin osanottoni, mutta niin kuin sananlasku sanoo,
aika parantaa.

Äänestä

Tuli varmaan hyvä kuva, laita kehyksiin ja näytä koko kylälle.

Äänestä

Julkkiksetkin on ihan tavallisia ihmisiä. Että mitä leuhkimista tuossa on? Oon minäkin nähnyt vaikka ketä, mutta en mä niistä täällä netissä mitään numeroa tee.

Opiskelen sellaisella alalla, että minusta voi joku päivä tulla julkkis, mutta en mä siitä silti miksikään muuttuisi. Olisin ihan samanlainen, tavallinen ihminen kuin nytkin.

Äänestä
  • kunhan leveilet olemattomalla tulevaisuudellasi.

    Äänestä

  • julkkis tule kirjoitti:

    kunhan leveilet olemattomalla tulevaisuudellasi.

    En mä mitään leveile. Enkä sitä paitsi miksikään julkkikseksi edes halua. Se on media-alalla joillekin välttämätöntä. Sellaisillahan on sitä paitsi elämäkin niin hankalaa kun ei voi (tai kehtaa) tehdä asioita niinkuin ennen, kun jokaisesta pikkumokastakin on lehtien palstat täynnä tekstiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pyhä kirjoitti:

Mentiin Lappajärven markkinoille, jossa esiintyi Mikko Alatalo. Pistin vaimoni ja artistin vierekkäin ja nips.. muistoissa on ja kuva löytyy.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu