hotelli opalin safetybox

Minnonen toi safetybox tuol opalissa on avaimella vai numerokoodilla?
4579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ihan vaan avaimella.. ja vaatekaapissa!:-)

Äänestä

Avaimen saat respasta hotelliin kirjautuessasi kun pyydät.Maksaa 35 levaa/viikko.

Äänestä

Onko toi safetyboxi turvallinen vai onko siel jokasella siivojalla ite teetetty avain?

Äänestä
  • Meillä oli boksissa puhelimet, 1000e:n edestä levoja sekä passit ja kaikki säilyi siellä.Opal oli kaikin puolin hyvä hotelli, siivoojat todellakin siivosivat huoneen päivittäin, turvamiehet vartioivat hotellia 24h/vrk.Esim.tuttumme toisesta hotellista tulivat käymään luonamme oli Opalin turvamies tarkastaut heti, ketä he ovat ja kenen luo menossa ja mistä hotellista tulevat.Rauhallista oli ja pysyi, ei bileitä eikä mekkalointia.Allasalue siisti ja mukava.Kertakaikkiaan hotellista ei löydy mitään negatiivista sanottavaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sillivaan kirjoitti:

Minnonen toi safetybox tuol opalissa on avaimella vai numerokoodilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu