Huomasin noin puolivuotta sitten pienen halkeaman r - näppäimen yläpuolella ajattelin että siitä ei olisi haittaa mutta eilen huomasin että halkeama oli isontunut ja meni suoraan siihen jossa näkyy virta valo sitten laskin ds n kannenn ja plonks sarana jäi kiinni ylempään kanteen ja se missä näkyy virta eli se valo tippui suoraan syliini ven pelästynyt koska tiesin että ds toimii vielä.
- Missä olisi huoltoja vai onko ollenkaan ? Ja paljon suunnilleen maksaa
- Häviääkö animal crossingisssa kaikki kukat suuri n osa minulla on aika paljon hybridejä.
Kiitos jo etukäteen :)
Ds lite hajosi :/ + Kyssiä
3
651
Vastaukset
ovatko takuut vielä voimassa?
No, mielestäni kannattaa ensin ottaa yhteyttä kauppaan josta ostit DS:n (soittaa sinne). Sieltä saat lisätietoa. Jos puhelut menevät takuuseen, yleensä selviää paikallisverkkomaksulla (~0,08€/min). Voi olla että joudut soitttamaan DS:n ohjeessa lukeviin numeroihin, jotka maksavat tod. näk. enemmän, jossain joutuu maksamaan 0,3€/min.
Animal C:stä en tiedäkään mitään.- aassa
Se oli kyllä mun oma syy etä se tippu puol vuotta sitte maahan ja tuli se halkeama. Eihän takuu korvaa ku vain teknisiä vikoja ja halkeamat jotka ovat ollett jo ostettaessa siinä ds ässä. :S
aassa kirjoitti:
Se oli kyllä mun oma syy etä se tippu puol vuotta sitte maahan ja tuli se halkeama. Eihän takuu korvaa ku vain teknisiä vikoja ja halkeamat jotka ovat ollett jo ostettaessa siinä ds ässä. :S
Soittelisin silti Nintendon huoltoon ja kysyisin huoltopaikkoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-216190Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite915826Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin993819- 1263792
- 1281575
- 571487
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301402- 381209
- 451193
- 271177