Automiehet

Mitä mieltä te olette Nissan Primerasta vm.2005 tai 06? Kertokaa kaikki hyvät puolet sekä huonot. Ps: Nainen vaihtamassa autoa. Vastaukset mielummin [email protected]
3633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se nyt on semmoinen ämpärimuovista halvalla tehty niin että jos tuommoista haluaa niin mikäs siinä sitten.. halvalla saa nykyään kun taitaa kohta loppua kokonaan tuon mallisarjan valmistus.

Äänestä

Hinta/laatu suhde kärkeä. Tilava ja huippuluotettava auto TAKUULLA.

Äänestä

Hyvä auto. Siitä vain ostamaan. Laatu huippua ja takuu pelaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huomio! kirjoitti:

Mitä mieltä te olette Nissan Primerasta vm.2005 tai 06? Kertokaa kaikki hyvät puolet sekä huonot. Ps: Nainen vaihtamassa autoa. Vastaukset mielummin [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu