Polttarit amsterdamissa

Ams_dam

Terve kansalaiset!!

Jos joku on ollut viettämässä polttareita kyseisessä kaupungissa tai on kuullut hurjia huhuja, niin kertoisitko hieman kiinnostuneelle...

Thanks

2

1074

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kuullut olen

      Asun Brysselissä ja tänne tullaan aika lailla samat mielessä, kuin mitä Damiin mennään - kenellekään ei vaan jää epäselväksi mitä Damissa tehdään kun Brysseliä pidetään viattomampana..

      Sex, drugs and rock'n'roll on tietysti kovasti kuvioissa. Täälläkin suurin osa miespuolisista polttariporukoista käy huorissa. Nämä polttariporukat ovat Iso-Britanniasta ja Irlannista. Lennot on halpoja (Ryanair) eikä kestä kauan, viina halvempaa ja kun on poissa oman silmistä, huorissa käyminenkin on helppoa.

      En tiedä järjestetäänkö Suomesta Amsterdamiin polttarimatkoja?

      Mutta kyllä meno täällä on niin hurjaa kesäviikonloppuisin, että pahaa tekee. Usein polttariporukkaa "vahtimaan" on lähetetty tulevan sulhasen setä tai muu vanhempi miespuolinen henkilö, joka sitten istuu yksin baarissa ja odottaa, että polttaripojat tulevat huorista. Todella surullista nähtävää enkä voi kuvitella, että suomalaismiesten polttarit olisivat mitenkään noin rajuja - toivottavasti eivät ole!

      • on ihan järkyttäviä

        Kyllä suomipoikien saunomiset ja tissibaarit näyttävät brittimiesten polttareiden rinnalla ihan viattomuuden huipuilta!

        Englantilaiset lähtevät koko viikonlopuksi (väh3-4 päivää) poikkeuksetta ulkomaille, valloittavat kaupungin kuin kaupungin kuin rutto. Ei heitä edes kovin monessa paikassa pidetä tervetulleina.
        Aivan kuten aiemmin mainitsit, ei tosiaan pelkällä kossulla olla liikenteessä ja seksuaalinen toiminta ei jää pelkän katsomisen asteelle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      120
      1406
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      131
      1022
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      43
      972
    4. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      97
      727
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      713
    6. 32
      675
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      23
      661
    8. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      23
      600
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      553
    10. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      11
      544
    Aihe