mp40

juu onkohan kellään kyseistä asetta.jos on niin olisko mahdollista kertoa mielipiteensä aseesta.ja lopuksi:pitääkö paikkansa että mp40 takatähtäin olis hiukan vinossa? kiitos jo etukäteen vastauksista!
3546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä on kyseinen ase ihan hyvä ja tehotkin ovat kohdallaan ja takatähtäin tosiaan on hiukan vinossa.

Äänestä
  • kuinka paljon takatähtäimen vinous haittaa käytänössä?

    Äänestä

  • proffa.x.d kirjoitti:

    kuinka paljon takatähtäimen vinous haittaa käytänössä?

    juuri mitään,senkun annat vaan tulta munille!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


proffa.x.d kirjoitti:

juu onkohan kellään kyseistä asetta.jos on niin olisko mahdollista kertoa mielipiteensä aseesta.ja lopuksi:pitääkö paikkansa että mp40 takatähtäin olis hiukan vinossa? kiitos jo etukäteen vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu