halppismatka lämpimään...

Lomareissua suunnittelen tyttäreni kanssa-äkkilähtöä siis, lähtö 2.8. ehkä, ja viikon reissu. Olisko vinkkejä mistä kannattais kysyä matkoja??? Siis jotain tosi edullista matkaa!!
2515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

enää tälle loppu kesälle halppismatkoja kun kaikki menee ja listahinnalla. Johtuu tästä Suomen surkeista keleistä ja ei oota on myyty jo kuukausi. Mutta rahalla saa ja hevosella pääsee ja viikon päästä Kyprokselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....vinkkejä?? kirjoitti:

Lomareissua suunnittelen tyttäreni kanssa-äkkilähtöä siis, lähtö 2.8. ehkä, ja viikon reissu. Olisko vinkkejä mistä kannattais kysyä matkoja??? Siis jotain tosi edullista matkaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu