Sony D3000 / D2810

Mikä ero mahtaa olla D3000 ja D2810 malleilla?

Expert mainostaa KDL-32D2810 ja KDL-40D2810 laitteita.
33692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

D3000 on enemmän seuraavat asiat:

100Hz Motion Flow tekniikka, TekstiTv:ssä alasivujen selaus, musta jalusta..

Äänestä
  • ja 24p tuki.

    Äänestä

  • lisäystä kirjoitti:

    ja 24p tuki.

    Anteeksi tyhmyyteni mutta mikä on 24p?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä ero? kirjoitti:

Mikä ero mahtaa olla D3000 ja D2810 malleilla?

Expert mainostaa KDL-32D2810 ja KDL-40D2810 laitteita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu