Bonfemi?

Hei!Löysin apteekista uutta vaihdevuosiin tarkoitettua luontaistuotetta Bonfemia.Onko kenelläkään kokemuksia? Olen käyttänyt kolmisen viikkoa, ja en oikein osaa sanoa onko apua tullut.
11347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei . Tässä itsekin etsin samaa tietoa. Olin pari viikoa käyttänyt Femisoijaa ja nyt vaihdoin Bonfemiin. Sain tämän vinkin uudelta gynekologiltani. Tätä myydään vain apteekeissa ja on paremmin tutkittu juttu. Orionin myymä. Toivon aaltojen ym. vaivojen vähenevän ja poistuvan ajastaan. Kai näitä pitää pari kuukautta kokeilla ainakin jotta tuloksia näkyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuumamummo kirjoitti:

Hei!Löysin apteekista uutta vaihdevuosiin tarkoitettua luontaistuotetta Bonfemia.Onko kenelläkään kokemuksia? Olen käyttänyt kolmisen viikkoa, ja en oikein osaa sanoa onko apua tullut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu