moro!
onkos Sunny Beachille lähössä 29.7 ketään? Me lähetään sillon aamulennolla 07.00.
Meitä on siis kolme 19-vuotiasta kaveria lähössä.
onkos Sunny Beachille lähössä 29.7 ketään? Me lähetään sillon aamulennolla 07.00.
Meitä on siis kolme 19-vuotiasta kaveria lähössä.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Moro. Minä oon lähdössä 18v mies/poika. Monien sattumien jälkeen oon lähdössä yksin, joten aattelin kysellä mihin hotelliin meette/meinaatteko klubeille jne. Olis vaan kiva jos siellä sit törmää nii tunnistas =)
Terv. Joni
Moro, en nyt muistah otellii mihi ollaa menos, no tarkistan... Joo, eli hotelli Aktinia on mihi ollaa menos.
ja joo, klubeilla tulee tuhat-varmasti käytyy! ei tonne museoita lähetä koluamaan. ois kyl hieno nähä jossai, jos kiinnostaa ni pistäkää vaikka maili-osotetta. Mistä päin suomee on porukka lähös?
Mailailes mulle: Joni.stromberg(at)gmail.com
Moi!
Me lähdetän 31.7 iltalennolla 12 kaverin voimin hotelli Fenixiin.
äh, perkele ku osaa vastata oikeesee mestaa, nojoo. Jos kiinnostaa, ni vois nähä tietty siel jossai klubilla tai jossain. mistä päin suomee ootte lähös?
12 kaverii lähös bulgariaa vallottaa, kiitettävä suoritus!
31.7 vast tullaan ja kuulun ite tähä 12 henkilön porukkaan...
Kyllä voisi nähdä!
Messii vaa bilettää, ollaan eteläsuomesta:D
sieltähän me ollaan näköjään kaikki sit, siis eteläsuomesta. kyl joo, ei perse et tulee nii mahtava reissu tost! ei mitään rajaa.. vesi kielellä odottaen.
täälläkin 4 tyttöö lähös sunny beachille nyt lauantaina (28.7) viikoks :) ja etelä-suomesta mekin :D on aika hienoi ilmoi luvattu meille
Joo nii on :D täydellist ku pääsee biitsille sillee et on oikeesti lämmin.. suomes ku meet ni tulee varmasti kylmä kuitenki, viimeistää ku tulee uimasta.
Mistä päi eteläsuomee tuutte ja mihin hotelliin majotutte siel?
muutama tullaan täält ihan etelästä ja muutama tuolt junaraiteen varrelta :D asutaan svejestissä.. joka on joku kauhee nuorisohotelli. mut kai siel viikon elää x)
tottakai viikon elää vaikka missä :) en tiiä tosta sjevestistä.. kuulostaa vähä venäläiseltä, mut mikäs siin, ei sitä aikaa yleensä hotellissa oikee vietetäkkää ;)
jaa ihan etelästä, eli hangosta siis? :P
etelä-suomesta.aika rannikolta :D
Joo, en oikee tiiä miten se kannattaa hoitaa et jos näkee siel jossai klubil.
varmaa etukätee kannattaa jotai sopia :P pistäkää mailia tai jotai vastaavaa, jos keksitte jotain. Mul ei puhelin toimi siel ku on prepaid, tietty vois käydä hakee iha oikeen liittymän ni pystys puhelint siel käyttää. Se varmaa oiski paras idea.
[email protected]
Meitä lähössä 10 sällin porukka 18vuotiaita. Hulinaa luvassa mjitaah!
ootte lähös ja mistä?
helsinki-vantaa tiistaina 31.7 illalla :)