Ennen haukkuu kaikki muut vilauttelijat ja mesoo, että "Minä en koskaan näytä yhtään paljasta pintaa misään lehdissä" ja sitten ottaa tämmöiset kuvat.
No nyt hän on aikuinen, eikä enää 17v mutta silti vähän hupaisaa tommoinen.
http://www.stara.fi/?p=5713
Avril Lavigne poseerasi "yläosattomissa"
7
2907
Vastaukset
- Jeah baby
On tuo sata kertaa kauniimpi kuin joku Spears! Nii ja tuolla oli rintsikat noissa kuvauksissa ja lopuissa aukinainen takki eli SO?
- eikös
se yläosattomissa poseeraaminen tarkoita tissit paljaana poseeraamista? Eihän tuossa siitä ollut kyse.
- LOLLOLLOL
oohan se hyvä että AL tuli Britney Spearsin tilalle. tosin Brittalla oli sentään tissit xD
ei vittu mikä LAUTA
ja aikoo supermalliks..jejjee tuosta mihkään oo..
ja sitten huutaa kylillä "hell yeah" ja näyttää KOVANA keskistä..
niin ja kuppikoko oli? kenties 75AA.
saatana mikä teinixpissisrokkari...oikein hävettää että joskus ammoisina aikoina satuin kuulemaan hänen pari kappalettaan radiosta (esim.sk8ter boi, complicated) ja jopa pidin niistä! onneksi on mieli muuttunut...(huom! olin silloin ala-asteella)
väittää itteään punkkariksi...ja BLONDI! ei saatana...hanki elämä..tai etes musiikkityyli/laji jota edustaa KUNNOLLA!
britney oli blondi mutta oli silläki enemmän älliä ko tuolla wannabee-punkkarilla...tosin silläki nousi kusi piähän mutta se näyttää olevan muoti-ilmiö noilla hollywood-hetukoilla.
toivon, että hän häviää näissä oikeudenkäynneissään ja joutuu maksamaan kovin paljon rahaa siitä kun apinoitsi toisten mahtavien ARTISTIEN kappaleita ja joutuu katutytöksi...(ai niin anteeksi aivan unohdin, eihän noilla pikku pussukoilla, joita sanotaan yleensä rinnoiksi, kukaan mies ostaskaan, ei kato oo mitään mistä vähän puristella...)
MUAH - mii mikko
...so so so !! eli siis "niin?" mitä sitten?" ;)
- nähtävää...
Eihän tuolla tytöllä ole edes rintoja, eli ei olla jääty mistään paitsi. Ja kuvien tekstitkin olivat niin lapsellisia, että huh: 'I'm mature now... no niinpä niin'
Naurettava kakara. - Kapinnallinen.
Koska ei ole mitään silikoneja, kun öhöm jotkut käyttävät hyväkseen ja "niiden" avulla saanut faneja.
Avrilille tuli vain, että pikku hiljaa pitäisi muuttaa imagoaan ja teki aivan oikein.- juu.
ruma ku korppikotkan perse aamupaskan jälkeen. vaikka jokaista meikkiä on varmasti käytetty pakkaus kerralla. eikä musiikkiakaa osaa tehä. säälittävää ininää jokane biisi. muutenki vitun säälittävä ämmä, on nii kovis olevinaan. joojoo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.2575885Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki943539PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist1373491Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma423093Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne843023Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv1022841Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest172470Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k1112401- 1792013
Vapaa- ajan asunto palanut Haapavedellä
Haapavesi päässyt Iltalehteen Vapaa- ajan asunto palanut 35 neliötä palanut. Missä päin tämä on ollut? Poliisin tutkinn101565