Eli mist sellasen sais et ei tarvitse kokoaika odottaa sitä et voi uudestaa painaa . Vaa sillee et kokoaika voi lähettää herätteitä .
Plz ei mitää tälläsii vastauksii: No emmä tiiä .
Vaa suora linkki plz tai sanat mitä åitää kirjottaa googlee.
MSN Messenger Spammi Heräte
8
6379
Vastaukset
- ...............
Ohje messengerin siistimiseen (Windows Live Messenger 8)
http://keskustelu.afterdawn.com/thread_view.cfm/447171- heh
Ku latasin nii sainki heti sen tyhmän ajan pois :) Spammailin herätteil vaa sille
- Sukkamuna
heh kirjoitti:
Ku latasin nii sainki heti sen tyhmän ajan pois :) Spammailin herätteil vaa sille
Mistäpä tuon ohjelman/patchin latasit?
- heh
Sukkamuna kirjoitti:
Mistäpä tuon ohjelman/patchin latasit?
täältä: www.a-patch.org
- joufkfkfujruruj
heh kirjoitti:
täältä: www.a-patch.org
mikä noista on se
- päss!
joufkfkfujruruj kirjoitti:
mikä noista on se
kertokaa joku osote mistä saa meseen heräte haksin... kaikki mmu käy mut apatch ei.
- MinäIte.
Onneksi kukaan ei voi lähettää mulle herätettä. ;D
Eikä linkkejäkään. ;) - dick
en tiedä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1817188Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1223248Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1111924"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?481818- 191789
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am681720Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p601667Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.31655Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m161541- 691353