Kun painan siitä astu sisään habbo hotelliin - painikkeesta ja siihen tulee musta ruutu sitten siihen tulee joku(vai mikä se nyt olikaan)ruutu missä lukee että napsauta jos haluat suorittaa ActiveX komponentin tässä web sivustossa ja sitte jos mä painasin ian mistä tahansa siihen tulee joku shokwaven (vai minkä se nyt olikaan)joku juttu missä lukee Please take register......(pälä pälä pälä)
ja alempana lukee jotain With Shocwave Player.....(pälä pälä pälä)ja siinä on vaa yks nappi mistä voi painaa ja kun sitä painaa niin ei tapahu mitään :( Mitä mun pitäs tehä?
Sori kun kirjotin epäselvästi mut koittakaa saada selvää ;)
ja alempana lukee jotain With Shocwave Player.....(pälä pälä pälä)ja siinä on vaa yks nappi mistä voi painaa ja kun sitä painaa niin ei tapahu mitään :( Mitä mun pitäs tehä?
Sori kun kirjotin epäselvästi mut koittakaa saada selvää ;)
Vastaukset 12
Vanhimmat
sulta puuttuu flashi, asenna flashplayer tost: http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash
kyl toimii sen jälkee
sun pitää asentaa activeX komponentti siitä napista
minkä takia mä en pääs operan kaut habboon,siin tulee kans et asenna shockwave mut ei toimi silti kun se on mukamas asennettu...? oon yrittäny vaik kui mont kertaa mut ain lukee et asenna se...
Taitaa olla sillei et jos siin on se asenna active x niin jos siin lukee ok niin klikaat siit ja se skokkiwawe on lataus juttu pitää oottaa hetki niin siihen tulee semmone laatikko ja siihen tulee sitä harmaata vähä niinku loading loading sit tulee sulkakkeen lataus homma ja sit siihen tulee se hotelli näkymä ja navigaattori esille =)
ÖÖÖÖÖÖÖÖ.........................................
Tuosta saa paljon apua kyllä jyy niin sinun pitää asentaa jotkut jutut ja sitten pääset OK?
älkä pelakko mitää p*rkelee habboo vaa runescapee paljion parempi
Habbo on paras
Jos sulla ei oo firefoxia niin asenna!
Sitte pitäis toimii
Dodih, Jos kyse olisikin, Mozilla Firefoxista??
Mozilla Firefoxiin pitää Asentaa Shockwave ennenkuin pääset Habboon. Jos sinulla on Internet Explorer, niin käyt siinä Habbossa. Koska Internet Exploerissä on valmiina jo Shock -Wave, siihen ei tarvitse asentaa sitä.
Jos tuo ##MOZILLA FIREFOX## on syynä, niin tuao kyllä autto.
Jos taas Se ei ole Kyseessä Mozilla Firefoxiin, niin en voi auttaa.
Sori/Ole Hyvä. =), =(.
KLIKKAA SIITÄ YLINMÄISESTÄ LINKISTÄ.
JA,OLET VALIMIS. ONEA
mitä varten onko muka niin mahdotonta helpostihan sinne pääsee
Eti guugelista (Googlesta) Seuraava:
Shockwave 10.1
Se sisältää ActiveX:n lataa se ei kestä kiittää!