Höyryritilä silikoni

Ei enää turhia kattiloita !
Sopii kattilaan kuin kattilaan. Muistuttaa paellapannua.
Mitä kaikkea ne keksikään. Konepesukestävää http://www.chefn.com/products/gadgets/sleekstor_veggisteam.html Dvid Holcomb tuottaa Kiinasta.
Aika arvokas ~19 euria
4745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi pitää aito rosteri (ei kiinan pinnoitettu) korvata kemiallisella soosilla?
Teräsastiolla ollaan pärjätty, eikä liukene sanottavasti.
Teräsverkkoa neulotaan Suomessa niin maan perusteellisesti.

Mitä järkeä noissa on, paitsi teidän trokarien bonus?

Äänestä

Mä sain joskus 30 vuotta sitten lahjaks sellaisen metallisen höyrytysritilän, kertaakaan en ole sitä käyttänyt, kun en keksi mihin sitä tarviisin, tuolla se kaapin nurkassa on edelleen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


löytyi ! kirjoitti:

Ei enää turhia kattiloita !
Sopii kattilaan kuin kattilaan. Muistuttaa paellapannua.
Mitä kaikkea ne keksikään. Konepesukestävää http://www.chefn.com/products/gadgets/sleekstor_veggisteam.html Dvid Holcomb tuottaa Kiinasta.
Aika arvokas ~19 euria

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu