Mikä ihme

tunkea koneeseeni. Jokin PCPropal, en kirjoittanut ylös. Internetin kanssa jotain tekemistä kuitenkin. Haluaisi, että se asennennettaisiin. Mikä ihme se on, eilisestä alkaen yrittänyt tunkea.
2196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiedot siitä. Tuolla antamallasi ei saa mitään irti. Sulje se ilmoitus yläkulman ruksista, ei peruuta-napista. Tai, no sehän on tehty jo, ja vetelät voi olla jo pöksyssä.;)

Äänestä

99,99 % varmuudella KAIKKI tuolla tavalla asentumaan pyrkivät ovat haittaohjelmia, tavalla tai toisella.

Älä missään tapauksessa hyväksy mitään asennusta, vaikka voi olla kyllä aika vaikea estettävä. Mieluiten suljet sen aina siitä punaisesta ruksista etkä vastaa OK tai Cancel.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yrittää kirjoitti:

tunkea koneeseeni. Jokin PCPropal, en kirjoittanut ylös. Internetin kanssa jotain tekemistä kuitenkin. Haluaisi, että se asennennettaisiin. Mikä ihme se on, eilisestä alkaen yrittänyt tunkea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu