Jos räikkösen äänenväri ei miellytä haastatteluissa, laittakaa volume pois tai tv toiselle kanavalle. Katsokaa miehen ajamista ja olkaa vaikka ylpeitä että täältäkin jäätiköltä joku on mukana F1:ssä ja Ferrarin kaltaisessa tallissa. Kestää aikansa päästä tiimiin sisälle, jota sopeutumisaikaa muulit ei käsitä. Nyt näköjään homma alkanut toimia, ja Massa saa kiittää ainoastaan Räikkösen huonoa onnea, kun on TÄLLÄ HETKELLÄ pisteissä edellä. Kertokaas kaikki asiantuntevat kriitikot, että kuinka ympäripyöreästi ilmoitetun autooon tulleen hydraulivian saa kuskin syyksi!!
Räikkösen mollaajat
ei tuuliviiri
4856
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Just mun sanat mutta osasit laittaa ne oikeaan muotoon. Olen täysin samaa mieltä sun kanssa.
Joillaki näkyy olevan provosointi tekniikka tulla mollaamaan.
Ollaan tosiaanki ylpeitä että suomalainen Kimi on päässy noinkin pitkälle F1:ssä ja Ferrarille ei totta tosiaan huolita mitään mämmikouria.
Kimillä oli tosi huonoa tuuria auton kanssa tänään mutta ei se poika lannistu.
Hydrauliikkavikaa ei voi Kimin syyksi laittaa, sorppa vaan mollaajat.
Kannustetaan me jotka tosiaankin pidämme formuloista edelleenkiin suomenpoikia ja annetaan pitkät näille tyhjän p..n puhujille.
Hienoa että joku osaa sanoa noin :)
On jo vähän aikaa ihmettänyt minkä takia noin 95% koko täältä Formula 1 ja Kimi Räikkönen osastolta kaikki tuntuvat olevan noin 10 vuotiaita tai vain jälkeenjääneiltä kirjotuksien perusteella. Mutta kerrankin järjellistä porukkaa joilla on sana hallussa, hienoa!
Pian Hondan testit odottaa, jos et menesty Ferrarilla Kimi Matias Räikkönen.
Onko Kimillä jo kusiset paikat, kun ei voitakaan maailamanmestaruutta Ferrarilla.
Kimissä on se vika kun se tulistuu Ferrarin konevian jälkeen, se alkaa puhua rumia televisiossa.
Hillitse itsesi äläkä ole liian äkkkipikainen ja jyrkkä niissä kommenteissa mitä annat televisioon.
Kylläpäs nää Kimifanboyt ottaa vakavasti Kimin keskeytyksen. Nehän alkaa jo seota näitten tekstien perusteella ja keksii kaiken näkösii juttuja että vitutus pysyy hallinnassa, itse ehdottaisin kuntoilua enkä netissä luuhaamista :D