Keeway X-ray

Kellään Keeway X-rayta? eli tahtoisin tietää onko se rekisteröity kahdelle.
7719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei välttämättä oo rekisteröity kahelle mut sen saa ku meet katsari asemalle..

Äänestä
  • Jos uutta ostat, niin se on tasantarkkaan jo kahdelle rekisteröity.

    Ja kyseistä mopoa ei paljon/yhtään edes käytettynä ole!!!!

    Äänestä

joo kyl sen pitäis olla koska mul on ja siin ohjekirja jutus lukee et rekisteröity kahelle

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

  • asdpmöfaew kirjoitti:

    Kiitos!

    onko tuossa Keeway X-rayssa tuoreöljyvoitelu?

    Äänestä

  • Vielä että kirjoitti:

    onko tuossa Keeway X-rayssa tuoreöljyvoitelu?

    Onko keeway X-rayssa lukittava bensatankki?

    Äänestä

  • aaaaaaaaaaaasddd kirjoitti:

    Onko keeway X-rayssa lukittava bensatankki?

    luulisin että siinä on lukittava koska kaikissa tiellä ajettavissa mitä oon nähny nii on ollu lukollinen. mutta ainaki siinä pitäs olla semmonen verkko ettei voi letkulla ottaa bensaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asd........-.- kirjoitti:

Kellään Keeway X-rayta? eli tahtoisin tietää onko se rekisteröity kahdelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu