Motoplat!!!

Per.... kun toi motoplat meni ja hajosi enkä löydä uutta tilalle 90mm halk.6v oik. löytyyks keltään?
Tai tietääkö ketään että minkä kokoiset diodit sinne kuuluu kun purin sen niin diodit hajos eikä saa selvää mitkä ne on!!!!
Sillä niistä oli toinen kiehunut!!
2511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käy mikroauton motoplat, niin soita Racing Service Jaatiselle Helsinkiin. Ihan en viestiäsi kyllä ymmärtänyt?

Äänestä

teille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äpäkki kirjoitti:

Per.... kun toi motoplat meni ja hajosi enkä löydä uutta tilalle 90mm halk.6v oik. löytyyks keltään?
Tai tietääkö ketään että minkä kokoiset diodit sinne kuuluu kun purin sen niin diodit hajos eikä saa selvää mitkä ne on!!!!
Sillä niistä oli toinen kiehunut!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu