NEMESIS TAKUU HUOLTO

lähetin aseen 3 viikkoo sitten ja soitin äsken ja ne ei oo löytäny vikaa...

jos ne ei saa sitä kuntoon niin lähettääks ne uuden?
Mutta huollettavassa on ite kiinnitetty R.I.S. yksikkö niin mitä sille tapahtuu?
lähettääks ne sen takas?

Ase on mp5 a3 wide forearm ja semilläkin ampuu sarjaa.

vastauksia!!!
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lähettää tai sitten meet hakemaan,ja makast samalla sen korjaus hinnan.

Äänestä
  • Tämähän oli takuuhuolto. Eli sun pitää muistaa mainita siitä RISistä. Se olisi pitänyt ottaa pois. Asehan palautetaan kaikkineen mitä siinä on mukana ollut selostus mitä on tapahtunut. Itselläkin on jo aseen takuuhuolto kestänyt nyt toista kuukautta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ripi8hot8 kirjoitti:

lähetin aseen 3 viikkoo sitten ja soitin äsken ja ne ei oo löytäny vikaa...

jos ne ei saa sitä kuntoon niin lähettääks ne uuden?
Mutta huollettavassa on ite kiinnitetty R.I.S. yksikkö niin mitä sille tapahtuu?
lähettääks ne sen takas?

Ase on mp5 a3 wide forearm ja semilläkin ampuu sarjaa.

vastauksia!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu