light

Mikä tupakka Bulgariassa vastaisi vahvuudeltaan esim . sin. LM tai harm. Belmont?
3373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bulgariassa on valkoista Victoryä, se oli yllättävän hyvää, ja suunnilleen saman vahvuista kuin sininen LM.

Äänestä
  • Niitäkin on kahta tai kolmea vahvuutta, ja hinta
    ei ole juuri mitään. Älä osta liian vahvaa tai
    saat kipeän kurkun

    Äänestä

tupakkia harmaana ja sinisenä. Itse poltan sinistä ja sitä löytyi. Menthol tupakit ovat kortilla....
Tupakkia myydään ainakin Supermarketeissa. Saa irto askeina tai kartonkinakin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tupakat kirjoitti:

Mikä tupakka Bulgariassa vastaisi vahvuudeltaan esim . sin. LM tai harm. Belmont?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu