Kohu laulaja Britney Spearsin ympärillä ei osoita mitään laantumisenmerkkejä. OK!-lehden henkilökuntaa haastattelussa järkyttänyt Spears ei pelkästään sekoillut ja sikaillut vaan hän myös varasti kuvauksista tavaraa tuhansien dollareiden edestä.
Britney Spearsin perjantaina ilmestyvä kohuhaastattelu on saanut ennakkoon jo niin hurjan maineen, että varsinainen haastattelu on joko jotain ennenkuulumattoman järkyttävää tai sitten koko kohu osoittautuu liioitteluksi. Brittiläisen OK!-lehden tekijät ovat jo ennakolta kertoneet kilpailijoille Britneyn käyttäytyneen haastattelussa erittäin omituisesti. Huhujen mukaan Britney muun muassa pyyhki rasvaiset kätensä hienoon asuunsa ja pyyhki koiransa kakkakikkareet design-mekkoon. Nyt New York Post- lehti kertoo Britneyn myös varastaneen arvokkaita tavaroita kuvauspaikalta.
Epäonnistuneen kuvaussession päätteeksi laulajana tutuksi tullut vilauttelija häipyi paikalta mukanaan yli 12 000 dollarin arvoiset korut. Britneyllä oli myös päällään OK!-lehden kuvauksia varten hommattu Vera Wangin suunnittelema mekko, 380 dollarin korkokengät sekä 280 dollarin hintainen Puccin huivi. Kun summaan lisätään Britneyn tärvelemät vaatteet, Spearsin saaliin hinnaksi tulee 21 267 dollaria, New York Post laskeskeli.
Britneyn avuksi kuvauksiin oli palkattu kauneuden huippuammattilaisia, mutta laulaja kieltäytyi meikkaajien ja kampaajien avusta ja komensi heidät pois. Katastrofaalisen kuvaussession jälkeen brittilehden pomot miettivät pitkään, voivatko he julkaista kuvia jotka " voivat tuhota Britneyn uran".
- Vaatetustiimille sanottiin, että huippumuodikkaat vaatteet eivät olleet tarpeeksi seksikkäitä. Vaatteet eivät olleet tarpeeksi lyhyitä tai tarpeeksi tiukkoja, kuvauspaikalta kuiskittiin.
Sisäpiiriläisten mukaan Britney pyysi brittilehdelle antamasta erikoishaastattelustaan huikeaa miljoonan dollarin palkkiota. Koska valokuvaussessio keskeytettiin, Spears ei tule saamaan senttiäkään. OK!-lehden edustajat eivät ole kommentoineet palkkioasiaa, mutta päätoimittajan mukaan perjantaina lehdessä julkaistaan erityisen surullinen ja järkyttävä juttu.
(mtv3.fi)
Britneylle yli 20 000 dollarin "ryöstösaalis"
...
1
294
Vastaukset 1
- Joka järki sit kasvaa?
Ei voi muuta sanoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?212164Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko751291- 132938
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.142727- 54656
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv95642- 13577
Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan93575Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v11573- 65551
Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi298546Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.44539- 42525
Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas28498Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota36490- 122478
- 76473
Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä51457- 41444
- 58437