Britneylle yli 20 000 dollarin "ryöstösaalis"

...

Kohu laulaja Britney Spearsin ympärillä ei osoita mitään laantumisenmerkkejä. OK!-lehden henkilökuntaa haastattelussa järkyttänyt Spears ei pelkästään sekoillut ja sikaillut vaan hän myös varasti kuvauksista tavaraa tuhansien dollareiden edestä.

Britney Spearsin perjantaina ilmestyvä kohuhaastattelu on saanut ennakkoon jo niin hurjan maineen, että varsinainen haastattelu on joko jotain ennenkuulumattoman järkyttävää tai sitten koko kohu osoittautuu liioitteluksi. Brittiläisen OK!-lehden tekijät ovat jo ennakolta kertoneet kilpailijoille Britneyn käyttäytyneen haastattelussa erittäin omituisesti. Huhujen mukaan Britney muun muassa pyyhki rasvaiset kätensä hienoon asuunsa ja pyyhki koiransa kakkakikkareet design-mekkoon. Nyt New York Post- lehti kertoo Britneyn myös varastaneen arvokkaita tavaroita kuvauspaikalta.

Epäonnistuneen kuvaussession päätteeksi laulajana tutuksi tullut vilauttelija häipyi paikalta mukanaan yli 12 000 dollarin arvoiset korut. Britneyllä oli myös päällään OK!-lehden kuvauksia varten hommattu Vera Wangin suunnittelema mekko, 380 dollarin korkokengät sekä 280 dollarin hintainen Puccin huivi. Kun summaan lisätään Britneyn tärvelemät vaatteet, Spearsin saaliin hinnaksi tulee 21 267 dollaria, New York Post laskeskeli.

Britneyn avuksi kuvauksiin oli palkattu kauneuden huippuammattilaisia, mutta laulaja kieltäytyi meikkaajien ja kampaajien avusta ja komensi heidät pois. Katastrofaalisen kuvaussession jälkeen brittilehden pomot miettivät pitkään, voivatko he julkaista kuvia jotka " voivat tuhota Britneyn uran".

- Vaatetustiimille sanottiin, että huippumuodikkaat vaatteet eivät olleet tarpeeksi seksikkäitä. Vaatteet eivät olleet tarpeeksi lyhyitä tai tarpeeksi tiukkoja, kuvauspaikalta kuiskittiin.

Sisäpiiriläisten mukaan Britney pyysi brittilehdelle antamasta erikoishaastattelustaan huikeaa miljoonan dollarin palkkiota. Koska valokuvaussessio keskeytettiin, Spears ei tule saamaan senttiäkään. OK!-lehden edustajat eivät ole kommentoineet palkkioasiaa, mutta päätoimittajan mukaan perjantaina lehdessä julkaistaan erityisen surullinen ja järkyttävä juttu.

(mtv3.fi)

1

294

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joka järki sit kasvaa?

      Ei voi muuta sanoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      21
      2164
    2. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      75
      1291
    3. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      132
      938
    4. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      142
      727
    5. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      656
    6. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      642
    7. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      13
      577
    8. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      93
      575
    9. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      11
      573
    10. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      551
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      298
      546
    12. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      44
      539
    13. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    14. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      28
      498
    15. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      36
      490
    16. Olen ajellut Dieseleillä yli 50 vuotta.

      Enkä ole koskaan kaivannut sähköautoa.
      Hybridi- ja sähköautot
      122
      478
    17. Mitä tunteita

      Sulla vielä on?
      Ikävä
      76
      473
    18. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      457
    19. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      444
    20. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      437
    Aihe