miten

niin miten saan wowis lisää niitä skilli palkkeja sinne alas?(siis se pikavalinta juttu) :D vai pitääkö aina runkata niitä nuolia et tulee niitä eri "kerroksi" jossa niitä skillejä on? koittakaa saada selvää :D ja toivottavasti joku vastaa
2388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mene Interface Optionsiin ja laita päälle lisää actionbareja, ne ovat siellä valikon yläosassa.

Tai asenna http://files.wowace.com/Bartender3/Bartender3-r44499.5.zip ja laita palkit ihan miten itse haluat, saa joku 10 palkkia vapaasti skaalattuna pystyyn tai vaakaan, ihan mihin kohtaan haluaa.

Äänestä
  • ok. kiitos vastauksesta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saan? kirjoitti:

niin miten saan wowis lisää niitä skilli palkkeja sinne alas?(siis se pikavalinta juttu) :D vai pitääkö aina runkata niitä nuolia et tulee niitä eri "kerroksi" jossa niitä skillejä on? koittakaa saada selvää :D ja toivottavasti joku vastaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu