Kunnon nolauspolttarit!

bestman

Hei, nyt kunnon nolauspolttarivinkkejä! Sählyjoukkueemme kapteeni on menossa naimisiin, ja porukalla mietitään mitä sen pään menoksi voisi tehdä!

7

3836

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sikiötorso

      Törkeitä polttari nolauksia joita olen kuullu:

      1. Miehelle syötetään viagra ja laitetaan viuhahtamaan... Tosin julkisella paikalla voi polttarit loppua lyhyeen.

      2. Ystäväni toimii taksikuskina ja näki kerran kun asiakkaat oli vaihtaneet tulevan sulhon vaatteet naisten sukkahousuihin ja vissiin johonkin minihameeseen. Huom! sukkahousujen alle ei tietenkään saa laittaa alushousuja jotta näky on varmasti todella sexy.

      3. Kuulin myös polttareista, joissa avioonastuva sankari oli laitettu ostamaan ihmisiltä ratsastus kyytejä.
      Hommahan toimii periaatteessa kumminpäin vaan, ratsasti sitten polttarisankari vierailla tai vieraat kadulta tulevan sulhon selässä, salettiin nolottaa kumminki.

      4. Mun broidin polttareissa se puettiin kilttiin ja kundit teippasi ilmastointiteipillä lakuja ja tikkareita ympäri sen kehoa, joita se sitten myi ihmisille, jotka sai tietenkin repiä ostamansa tuotteet sen karvasista jaloista jne.

      Riippuu tietenkin kuinka pahasti haluutte nolata sankarin kantsii vaan käyttää mielikuvitusta ja lyödä porukalla viisaat päät yhteen niin kyllä siitä hyvä soppa syntyy.
      Kantsii mennä shoppaa vaatteet jostain kierrätyskeskuksesta tai kirpparilta niin löydätte halvalla salettiin hyvän ja kummallisen asusteen...

      • syöttäminen

        voi olla kohtalokastakin, kun ette voi tietää mikä lääke kenellekkin sopii.


    • järjen käyttö sallittu

      en kehota ketään käyttämään tätä "ohjelmanumeroa", mutta tähän kohtaan on pakko kertoa törkein ja ehdottomasti mauttomin näkemäni polttariporukan tempaisu.

      Juhlakalulla (mies) oli joku minihame päällä ja alla ei mitään. Herra sitten pyllisti pers paljaana ja ohikulkijat saivat ampua sählymailalla ja pallolla sulhoparan peppuaan laukauksia. Ja tämä siis Helsingin Kaivokäytävässä keskellä lauantai-ruuhkaa eli myös lapsia yllin kyllin liikenteessä.

      Polttarisankarin kaverit naureskeli taustalla - osa ilmeisen vaivautuneinea. Mitä näillä ihmisillä liikkuu mielessä ? Ja eikö jo sulhokin olis tossa kohtaa voinut kieltäytyä.

      • jesssss!

        huippuidea, tota pitää vähän vielä jalostaa. Sählyjoukkeen kapteenille mitä mainioin temppu, oppiipahan vähän nöyryyttä!


      • sikiötorso
        jesssss! kirjoitti:

        huippuidea, tota pitää vähän vielä jalostaa. Sählyjoukkeen kapteenille mitä mainioin temppu, oppiipahan vähän nöyryyttä!

        Voi okse!

        Tosi paha :) No ehkä jossain piirissä hyvä läppä... Ei hitto! Ei voi kun vaan kuvitella ja nauraa..

        Aika paha


      • A.P...
        sikiötorso kirjoitti:

        Voi okse!

        Tosi paha :) No ehkä jossain piirissä hyvä läppä... Ei hitto! Ei voi kun vaan kuvitella ja nauraa..

        Aika paha

        Kuulin tämän tapahtuneen helsingissä. Kaverit ottivat polttarisankarin autonkyytiin ja pyysivät hänet riisuuntumaan alasti ja laittoivat siteen silmille. Autolla ajettiin mannerheimintielle, ihan keskustaan. Auto pysäytettiin ja kaverille sanottiin, että odottaa hetken kun käydään alkossa.

        Todellisuudessa olivat jättäneet kundin alasti, side silmillä liikennevaloihin keskelle helsinkiä. Oli siinä istunut valoissa side silmillä ja ulkopuoliset olivat sitten tulleet ja kyselleet onko kidnapattu vai mitä. Kaverit kuvasivat videolla kaiken.

        Aika paha. No, tuolta www.seikkailu.net löytyy jotain ideoita.


    • öö?

      ..pysyä hyvän maun rajoissa? Voihan niistä tempuista tietysti kieltäytyä, mutta olis parempi keksiä heti alkuunsa jotain järkevämpää!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      57
      1598
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      358
      1146
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      131
      911
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      13
      732
    5. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      605
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      40
      584
    7. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      90
      548
    8. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      43
      513
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      45
      498
    10. Mies Naiselle pyydän...

      älä satuta minua.
      Ikävä
      44
      456
    Aihe