Riejun viritys..

Joo siis mikä tehari kävis rieju spike x50 poweruppii ja mitä siihe pitää tehä ku pistää putken kiinni et kulkis sen 70-80?
TÄS ON RAJOITETTU CDI BOXI ( DELLORTON )
Et onks tolle viel keksitty mitää ohituskeinoo :C
1205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mjoo siinä dellorton cdi poxi. Osta multa pätkä kuparoi putkee se on toiminu mulla tosi hyvin. NAAMA JUMII APINA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aarghhhh kirjoitti:

Joo siis mikä tehari kävis rieju spike x50 poweruppii ja mitä siihe pitää tehä ku pistää putken kiinni et kulkis sen 70-80?
TÄS ON RAJOITETTU CDI BOXI ( DELLORTON )
Et onks tolle viel keksitty mitää ohituskeinoo :C

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu