tehomittaus

Kannattaako Häkkiselle Turkuun viedä autoaan tehomittaukseen/ säätöön? ku oon kuullu, et viime aikoina siel ei oo ollu kunnon säätäjiä?
3746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en ainakan enää vie,on tosiaan "säätäjä" aika onneton.naantalissa on tullu jokunen kerta käytyä ja ihan tyytyväinen olen ollu.

Äänestä

on ja ei mikään positiivinen kuva jäänyt osaamisesta."halvalla" ei näköjään saa hyvää joten tuli kans siirryttyä Naantalin penkifirman asiakkaaksi.

Äänestä

hurja huuto heti ovella. autot tuodaan tänne testattavaksi, EI SÄÄDETTÄVIKSI. kiitos riitti, käännyin takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turbo BMW kirjoitti:

Kannattaako Häkkiselle Turkuun viedä autoaan tehomittaukseen/ säätöön? ku oon kuullu, et viime aikoina siel ei oo ollu kunnon säätäjiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu