ryyhelmää

Onko kellään ollut ongelmaa että häpyhuuliin on tullut yllättäen parin sentin pituisia ryyhelmiä, jotka tuntuvat ikäänkuin ruvelle, mutta eivät sille näytä? Itsellä ilmestynyt ja hieman ihmetyttää mistä tulleet.. Ja mistä nämä voivat johtua?
2309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

herpestä. Esim. ihotauti.net sivuilta löytyy kuvia.

Äänestä
  • ryhelmää ja kondylooma.
    Olen saanut aldara voidetta hoidoksi.
    Mene ihmeessä lääkäriin tutkituttamaan itsesi PIAN!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aihetta paniikkiin? kirjoitti:

Onko kellään ollut ongelmaa että häpyhuuliin on tullut yllättäen parin sentin pituisia ryyhelmiä, jotka tuntuvat ikäänkuin ruvelle, mutta eivät sille näytä? Itsellä ilmestynyt ja hieman ihmetyttää mistä tulleet.. Ja mistä nämä voivat johtua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu