Elikkäs kuten moni muukin on tiedustellut, tiedutelen minäki että miten se eka gynellä käynti kannattaa hoitaa. Elikkä kannattaako käydä ihan lähi terveyskeskuksessa vaiko varata aika suoraan yksityiselle? Ja minkä hintaista tuo yksityisellä käynti on? Ei älyttömiä viitsisi siitä maksaa.
Suosituksia minne kannattaa mennä Helsingissä?
Gynet Helsingissä
5
4025
Vastaukset
- inseparable
suosittelisin yksityistä ihan ehdottomasti sillä silloin voit itse valita gynen kenen vastaanotolle menet kun taas terveyskeskuksessa se on sun alueen lääkäri ja et voi vaikuttaa siihen. myöskin yskityiset gynet ovat gynekologiaan erikoistuneita lääkäreitä eivätkä yleislääketieteeseen valmistuneita kuten terveyskeskus lääkärit. Mä voisin ainakin suositella diacorista sellasta gynekologia kun markku aho, hän on erittäin ihana lääkäri. huonoa kohtelua sain taas hannele hohtarilta. myös espoon kesksutorin gynekologit paikasta mulla on pelkästään huonoja kokemuksia, olo oli kun pelkästään rahastettaisiin eikä potilaasta välitetä ollenkaan.
- Anonyymi
Vieläkö tuo diacor toimii
- Ehdottomasti
Hannele Savonius Mehiläisessä.
- omakehuhaisee
jahas, tännekin palstalle eksynyt eräs gynekologi itseään kehumaan.
- Olet_vain_tyhmä
Katsoitko edes viestin päiväystä!? Ellet olisi kaivellut viestiä arkiston syövereistä 10 vuotta myöhemmin, tuo haukkumasi "mainos" olisi jäänyt sinne unohduksiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1223835Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta163577Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1172509Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten802460Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää532432Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom82380Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole212337Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1582246HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364362007Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin591935