Ufo suomessa

Itse olen serkkuni kanssa nähnyt suomessa, tällä Varsinais-Suomessa vuonna 1998, samannäköisen lautasen, jossa vilkkui erinvärisiä valoja. Otin siitä videonkin, mutta poistin sen 2 viikkoa myöhemmin.. Hienon näköistä kyllä..
2415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täällä Pohjois-Pohjanmaalla, keskellä päivää kaksi kirkasta valopalloa taivaalla. Ne näyttivät ihan kuin "kisailevan" keskenään sellaista pientä ympyrää ja sitten singahtivat vaakasuoraan sivulle ja pois, niin nopeasti, etten hetkeen edes tajunnut että ne häipyivät.

Äänestä

ainakin 5 ufoa video kameralla, ja poistin ne "jotenkin" 2 päivää myöhemmin..
eli mitä voi päätellä. ? your eyes only!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Itse olen serkkuni kanssa nähnyt suomessa, tällä Varsinais-Suomessa vuonna 1998, samannäköisen lautasen, jossa vilkkui erinvärisiä valoja. Otin siitä videonkin, mutta poistin sen 2 viikkoa myöhemmin.. Hienon näköistä kyllä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu