Onko muilla vastaavia kokemuksia johimbiinista, olen sitä nyt muutaman kerran kokeillut ja kun minulla kohonnut verenpaine niin sitä puolta erityisesti seurannut. Normaaliannostuksella yläpaine kohoaa noin 30 yksikköä ja olo muutenkin tykyttävä ja heikohko. Kehotan kyllä erityisesti kohonneesta verenpaineesta kärsiviä olemaan erittäin varovainen kyseisen aineen käytön suhteen. Sen vaikutuksesta erektioon en ota kantaa.
Johimbiinin
haittavaikutukset
41076
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tämä johmbiiini sillä on sivuvaikutuksia jos tosiaan on kohonnut verenpaine ehkä kannattaa harkita jo viagraa tai cialista lääkärin kanssa nevvotella annoksista ja sillei vaikka onhan tosi mukava kulkea kyrpä kovana ja vielä mukavampi laukaista se mutta jos siinä sivuoireena saat jopa kuolemanpelon kohenneen v,paineen takia ei taida kannattaaa ottaa aineita. mulla on tämä jo.toiminut erittäin tshokkaasti olen käyttänyt jo väh.5voutta kaiken aikaa seisoo tai on puolikovana aika mukava tunne kun ikääkin on jon pitkälti yli 50, aina voi kokeilla niin kovaksi pelit keinolla millä hyvänsä vai mitä
oot käyttäny sitä, otatko joka päivä yhden napin, vaiko vaan silloin ku meinaat alkaa paneskeleen, mulle eioo tullu ku hirveitä hienpuuskia ja kylmänväreitä vuoronperään, ja myös sydämentykytyksiä koko aineesta.
hikoilut häviää kun on käyttänyt ainetta jonkin aikaa menee siinä varmaan muutama viikko että tottuu käytän päivittäin välillä otan enempi kun tartteee saa da kalu tosi paksuksi oikein juhlakuntoon jos on tottunut aineeseen voi ottaa useita päivässä ei kuitenkaan tyhjään vatsaan ruuan kanssa tai jäjk. voi ottaa aivan hyvin kaksi kapselia itse otan joskus viiisi päivässä sitten kyllä jököttää taatusti tuntikausia
valmistetta edellinen vastaaja käyttää itse kokeillut johimbiini fortea muutaman kerran, noin puolentunnin päästä ottamisesta alkaa kusettaa ja pakskattaa,seisokkiin ei mitään vaikutusta,olenkohan saanut jotain muuta kuin piti.