Tämmöistä tämä nyt sitten on

4646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vai on se tommosta.
Sen mitä itsellä on kokemusta m.pyöräilystä, niin ei ollu tommosta.

Ehkä olen siis luonnonlahjakkuus, kun ei siinä m.pyöräilyssä minun kohdalla mitään niin kauheen vaikeeta ja vaarallista ollu.

Kyllä on eräät melkoisia itkijänaisia, "kun aina meitä sorretaan!"

Äänestä
  • Enhän mä itke, mut vähän korpee jos joutuu ton toisenkin kintun pistää titaanil nippuun näitten vitun tunareiden takia.

    On kahdenlaisia motoristeja. Toiset niistä ei ole vielä kaatunut. Taidat itse kuulua tuohon "keltanokka" osastoon.

    Äänestä

  • Motomiäs kirjoitti:

    Enhän mä itke, mut vähän korpee jos joutuu ton toisenkin kintun pistää titaanil nippuun näitten vitun tunareiden takia.

    On kahdenlaisia motoristeja. Toiset niistä ei ole vielä kaatunut. Taidat itse kuulua tuohon "keltanokka" osastoon.

    Oliko typerintä mitä vähään aikaan olen kuullut? No oli.
    Aion siis vastedeskin pysyä keltanokkana.
    Hanki sinä kokemusta kaatuilemalla.

    Äänestä

  • Tsainarules kirjoitti:

    Oliko typerintä mitä vähään aikaan olen kuullut? No oli.
    Aion siis vastedeskin pysyä keltanokkana.
    Hanki sinä kokemusta kaatuilemalla.

    ymmärrät, kun joku ajaa sun päälle.

    Vittumaista jarrutella kun Toyota korolla puskee takaa Nissan Bluebirdiä päin.

    Hassun näköinen semmonen pyörä, mis akseliväli alle metrin. Ehkä typerintä mitä KOSKAAN nähnyt...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Motomiäs kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=531&posting=22000000027915958

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu