dimondiin helppiä

kysymys kuuluu miten pääsee spearpillarille kun sen luolan suun edessä on joku ihme kivitaulu mis on uxie azelffi ja mespiritin kuva miten sinne päässee?
1319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sun pitää mennä pelastaa Uxie, Azelf ja Mesprit Veilstone cityn calactic HQ tai sieltä. joudut ottelemaan pomonkanssa ja kun voitat hän antaa sulle MB:n (Master Ball) sit sen jälkeen joudut ottelemaan hänen yhtä eliitti tyypeistä joita olet jo kohdannut. sitten vapautat ne ja siihen taulun kohalle on tullut luola. Toivottavasti autto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku vika jossakin kirjoitti:

kysymys kuuluu miten pääsee spearpillarille kun sen luolan suun edessä on joku ihme kivitaulu mis on uxie azelffi ja mespiritin kuva miten sinne päässee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu