Daelim millainen kuristus siinä on

putkessa holkki vai mikä? ohjeita kiiiiiiiiiitos!
1532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pakoputken alku käyrä on ahdistava, koska "ison" putken sisällä on pieni pilli... Myös äänenvaimentajat rajoittavat paljon pienten reikien takia, eli niiden sijalle voi ostaa Tehopakoputket allright:lta! Kannen imu puolen reikä on soikea ja se rajoittaa vastaavasti bensan saantia moottoriin paljon! Suuttimen isontaminen 10 numerolla vakiosta on ehdoton, jos aikoo putkea väsätä uuteen uskoon, koska muuten moottori pyörii liian laihalla seoksella ja seurauksena on kiinni leikkaaminen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juppi kirjoitti:

putkessa holkki vai mikä? ohjeita kiiiiiiiiiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu