Aggregaatti

Ja kohtuuhintainen ns. salkkumalli teho noin 2000w
jatkuvalla syötöllä mikä kykenisi myös syöttämään tarpeeksi virtaa noin 1400w painepesurille.

Elikkä oisko valinta Honda tai kenties kinuski vehkeet vastaavat?

Miten kestäviä Kiinan ihmeet ovat(Kokemuksia?)
33349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vielä luottoa ja osta sen perusteella jos tarve todellinen. Epäilen.

Äänestä

Taitaa olla Taiwanista ja toimii hienosti, on hiljainen.
Ostin Vantaan Puuilosta ja maksoi hiukan alle 600e.

Äänestä
  • Toimiiko sen Talonin "smart throttle" kuten mainostetaan eli aggregaatti lisää kierroksia järkevästi kuormituksen kasvaessa pitäen sähkön laadunkin koko ajan hyvänä? Pahat kielet eräässä liikkeessä väittivät minulle, että tämä toiminto on vähän huijausta näissä halpiskoneissa eikä ole oikein käyttökelpoinen. Vastaavissa nk. merkkilaitteissa kun ei taida olla koko tätä kytkintä ollenkaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvä- kirjoitti:

Ja kohtuuhintainen ns. salkkumalli teho noin 2000w
jatkuvalla syötöllä mikä kykenisi myös syöttämään tarpeeksi virtaa noin 1400w painepesurille.

Elikkä oisko valinta Honda tai kenties kinuski vehkeet vastaavat?

Miten kestäviä Kiinan ihmeet ovat(Kokemuksia?)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu