näyttää hyväksyvän parhaiten juuri tällaisen kirjoittelun kuin se on viime päivinä ollut.
Siitä syystä tänne on turha yrittääkään tuputtaa muunlaisia kirjoituksia.
Myös joku kirjoittista on lakannut ihmettelemästä miten tämä tai tämä liittyy aiheeseen. Vaikuttaa kuin hän olisi yksi niistä viime päivinä aktivoituneista.
Siitä syystä tänne on turha yrittääkään tuputtaa muunlaisia kirjoituksia.
Myös joku kirjoittista on lakannut ihmettelemästä miten tämä tai tämä liittyy aiheeseen. Vaikuttaa kuin hän olisi yksi niistä viime päivinä aktivoituneista.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oikeesti aktivoituneet ovat jo intohimoisesti harrastamassa tai ammattimaisesti vain harjoittamassa toisenlaisia akteja tähän aikaan yöstä? Agitaatio heidän tapauksessaan lienee onnistunut. Ylläpito ja allapito hoidossa?
Tää on niiiin paperista, kuvaannollisesti. Vai mistä aiheesta snää snoitkaan olevan kyse?
Ja ketä mahdoit tarkoittaa yksi viime päivinä aktivoituneista?
edes omia kirjoituksiaan, vaan jatkuvasti poistavat niitä, voivat katsoa pohjattomaan kaivoon.
Poistoilla tätä palstaa parhaiten pyöritetään tällä hetkellä.
Kiva käydä kurkkaamassa, kun on ensin kirjoittanut jotain shittiä, että montako vastausta sain.
Vastailla vähän aikaa, yhtäkkiä verbaalilahjakkuus huomaa jääneensä alakynteen viestiketjussa ja sitten poistoon. JEAH.
Näin toimii ihan ikioma siivouspartio, POJAT& MINÄ YP.
Joku, ihan vakkari, kehui eilen, että täällä on hupiporukaa, laski varmasti itsensä mukaan siihen sakkiin, ei tätä muuten voi mitenkään käsittää.
Entisen menon perään taas kuiskitaan, ei se ollut tämän kummempaa sotimista.
Aika kultaa muistot, luulen.
Menkää kirjoittamaan niitä menestyskirjojanne, ei siihen voi jäädä nyt aikaa, kun roikutte täällä kaiken aikaa.
Hyviä kirjoitusilmoja on luvattu tällekin viikolle, ympäri Suomen.
Minä lähden.......enpäs sanokaan ;)