Nii että antaa paukkua nyt jos joku tietää voiko vai eikö voi nähä missään tota Mestariliigakarsintaa !?
Netti? Bulgaarian kanavat?
Eiks oo edes jossain jotain maalikoostetta?
Onks Suomi edelleen niin pahasti kehitysmaa fudiksessa ettei ees toista karsintakierrosta pääse näkemään hä!
TamU - Levski Sofia TV ?!
8
775
Vastaukset
- juntti
Ratinassa näkee. Liput aurinkokatsomoon säälittävät 8€ ennakosta. Huomenna nähdään.
- all for Tampere, all for Fi...
TamU nyt on taas Suomen paras seura, ja ihan hauskahan se ois muillekin suomalaisille et yks menis ainaki TOSI lähelle mestareiden liigaa, 50-60 et menee itse asiassa lohkoihin tänä vuonna veikkaan ma!
Tampereelle 190 kilsaa ja Bulgaariaan viel enemmän niin pistäkää nyt tietsikkanörtit niitä tv-tsäänssejä!
Tuleeks toi ees Suomen RADIOSTA toi matsi?! - Senator
all for Tampere, all for Fi... kirjoitti:
TamU nyt on taas Suomen paras seura, ja ihan hauskahan se ois muillekin suomalaisille et yks menis ainaki TOSI lähelle mestareiden liigaa, 50-60 et menee itse asiassa lohkoihin tänä vuonna veikkaan ma!
Tampereelle 190 kilsaa ja Bulgaariaan viel enemmän niin pistäkää nyt tietsikkanörtit niitä tv-tsäänssejä!
Tuleeks toi ees Suomen RADIOSTA toi matsi?!Tulee Urheilu kanavalta.
- TamU on Suomen namu
Senator kirjoitti:
Tulee Urheilu kanavalta.
Vielä ku sanot et se Bulgariassa pelattavaki tulee!?
Duunivuorohan siitä sukeni tietenkin perkele huomisillaks mut onneks on VHS! - TamU on Suomen namu
Senator kirjoitti:
Tulee Urheilu kanavalta.
Vielä ku sanot et se Bulgariassa pelattavaki tulee!?
Duunivuorohan siitä sukeni tietenkin perkele huomisillaks mut onneks on VHS!
- nihal
urheilu kanavalta tulee suorana,mielestäni urheilukanavalta jälkilähetyksenä 22.00
- bambambambam
Urhelilukanava ei petä! Toivottavasti niilon viel yht paljon kameroita ku viime kausilla.
Ja hävettää jos ei yli 6000 katsojaa tuu Ratinaan vaik vettä sataakin (ja telkusta tulee)!- ja myös hgddd
urheilu kanava ja myp2p ja kaikki suorana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1067522
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1065286Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163526Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253481Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352554Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3521520Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?591347