Hej ja sverige

svenduva

Moi

Itse oilmme ermassa 12-18.7 hieno ja kiva hotelli kaikin puolin eli lyhyiden yhteyksien päässä. mutta se melu ja öykkäröinti länsinaapureiden osalta oli järkyttävää.Alkoi ilaalla loppui joksikin aikaa ja aamulla klo:04.00 se alkoi, siis huutamista musiikinsoittoa kovaa parkekkeelta kusemista yms.. no satuin vilkasemaan minkähän näköistä porukkaa kyseessä oli.Bodattuja kaljupäitä tatuointeineen eli ei tullu yllätyksenä siinämielessä että hormoonia ja rautaa kokotalven ja alkoholia niin väkisinhän siitä surkastuneet aivit aktivoituu. ja pois lähtiessäni huomasin lentokentällä että samaa genreä edustavaa porukkaa tuli maahan. tuli mieleen että mitenhän näiden lähes korvasienen näköisten äijien käy. saakohan sieltä hormoonia yms.. kamaa reseptivapaasti.

3

748

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyvin

      Ihan sama juttu suomalaisten saman kaltaisten tyyppien kanssa vaan se ero että suomalaiset ovat puolet meluisempia mutta sitten tietenkin sammuvat aikaisemmin.

      • kesäkuussa käyneet

        Suomalaisten ei kansakuntana tulisi moralisoida ruotsalaisia ulkomailla dokaamisen suhteen. Antaa ruotsalaisten juhlia. Mieluummin sitä vain kuuntelee kuin suomalaisten negatiivista uhoilua, "vittu sitä ja vittu tätä", blaa blaa blaa... Jos suomalainen ei sammu huipulla, niin se laskuhumala on sitäkin nolompi, äänekkäämpi ja itkunsekaisempi.


    • pekoti

      18 kesäinen tai alle sveamamman sylistä lähtenyt nuorukainen on ulkomaille päästyään saapunut omasta mielestään jumalten kotiin jossa kaikki normaalit käytössäännöt ovat pelkkien ihmisten naurettavia keksintöjä jotka eivät kosketa millään tavalla ruotsalaista "yläluokan edustajaa" joka on armollisesti tullut näyttämään omaa fyysistä olomuotoaan ystäväpiirin seurassa meille alempiarvoisille olioille. olkaamme siis nöyriä .......................................................... JA PASKAT SUOMALAISILLE ON ERITTÄIN EPÄMIELYTTÄVÄÄ RUVETETA VITTUILEMAAN SE KOSKEE!!!!!
      Ehdotankin täten että ensikesänä 2008 tälläisia sveamamman poikasia ai heilu millään parvekkeella bulgaariassa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1124
    2. 75
      1121
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1014
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      968
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      52
      617
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      557
    Aihe