Ihana rakastelu

Setä

Siitä on taasen aikaa jo useampi kuukausi kun viimeksi kirjoitin. Eilen kuitenkin seksi oli niin ihanaa että haluan kertoa teille siitä.

Laitoimme lapset nukkumaan hyvissä ajoin jotta saisimme itse tehtyä kaikki rästiin jääneet kotityöt, kuten tiskokoneen täytön ja pyykin pesun.

Kello oli siis n. puoli yhdeksän kun olin juuri saanut astianpesukoneen täytettyä kun vaimoni tuli keittiöön esittelemään uutta eilen ostamaansa yöpukua. Yöpuku oli sellainen jossa oli pieni toppi ohuilla olkanaruilla ja boxerimalliset piukat shortsit.

Kehuin hänelle upeaa valintaa ja kaappasin hänet syliin ja halasin. Samassa mieleeni hiipi ajatus rakastelusta. Kuiskasin vaimoni korvaan että mitäs jos mentäisiin nyt heti sänkyyn ja rakasteltaisiin ettei se tapahtuisi aina vasta kun mennään nukkumaan ja ollaan ihan väsyneitä.
Vaimo virnisti kiusoittelevasti ja naurahti että niinhän sä luulet.

Heitin ajatuksen nurkkaan ja lähdin täyttämään pesukonetta. Koneen täytettyäni kuljin makuuhuoneemme ohi ja mitä näinkään. Vaimoni makasi selällään vain toppi päällä, silmät kiinni ja hieroi klitoristaan. Kaluni bongahti pystyyn kuin rautakanki. Hiivin hiljaa huoneeseen ja menin vaimon puolelle sänkyä ja kumarruin hänen ylleen. Tässä vaiheessa hän havaitsi minut ja katsoi minua silmiin ja hymyili, samalla koko ajan hieroen klitoristaan. Muistatko kulta näinhän me tehtiin alkuaikoinakin silloin kun olimme vasta rakastuneita. Hymyilin takaisin ja aloin nuolemaan hänen rintojaan ja nännejä. Menin sängylle hajareisin hänen päälleen pakottaen hänet samalla lopettamaan runkkauksen. Jatkoin rintojen hyväilyä ja siirryin pikkuhiljaa vatsalle kohti napaa ja aina alemmas häpykummulle.
Vaimoni oli taas suihkussa käydessään siistinyt karvoituksensa sellaiseksi pieneksi siistiksi alueeksi jättäen häpyhuulet paljaiksi.

Aloitin villin kielileikin klitoriksella. Vaimoni levitti häpyhuulet aivan auki ja näin minulla oli suora yhteys klitorikseen. Jatkoin klitoriksen hyväilyä kielellä samalla kun sormeni hakeutuivat emättimeen. En tiedä mitään niin kiihoittavaa kuin samalla kun nuolen niin vaimoni antaa "ohjeita", juuri noin, aah, juuri siitä, teet tosi hyvää, jne. Jatkoin vielä jonkin aikaa kunnes vaimoni kouristeli jo orgasmin kourissa. Orgasmi oli raju ja sen jälkimainingeissa ei klitorista eikä edes häpyhuulia voi koskettaa sillä ne ovat kosketusarat. Nousin ylemmäs ja hyväilin rintoja koska ne ovat äärettömän herkät orgasmin jälkeen mutta eivät kosketusarat. Jatkoin ylemmäs ja suutelimme. Kielemme kohtasivat ja leikkivät keskenään.

Kiepsahdin viereesi ja suukottelit minua otsaa ja poskille ja kuiskasit korvaani, mitä haluat että teen sinulle ? Pyysin vain tekemään kaikkea sitä hyvää mitä sinä osaat parhaiten maailmassa tehdä.

Vaimoni aloitti suutelemaan kaulaani, siirtyi alemmas rintakehään ja nänneille, siitä alaspäin vatsalle. Hän tarttui hellin käsin puolijäykästä kalustani kiinni ja aloitti hitaan runkkaamisen.
Sitten mukaan tuli suu ja kullini upposi syvälle hänen suuhun. Pinnistelin kaikin voimin hyvän olon tunnettani vastaan ja sain pidettyä kullini puolijäykkänä. Näin kaluni mukautui paremmin vaimon suuhun. Välillä hän nuoli paljaita kiveksiäni ja välillä hyväili sormellaan g-pistettäni.

Nostin vaimoni päätä ylöspäin ja ohjasin hänet istumaan. Nousin itsekin ylös. Vedin vaimoni syliini samalla kun hän ohjasi nyt jo täydessä mitassa olevan kaluni pillunhuulille. Aloitimme kiduttavan hitaan nainnin. Kauaa ei silti tarvinnut jatkaa kun vaimoni sai. Vaimoni laskeutui selälleen makuulle ja minä kyljelleen makuulle, näin jatkoimme naintia. Jatkoimme tässä asennossa hetken kunnes vaimoni pyysi että pane häntä takaapäin. Nousin ylös sängyltä seisomaan aivan sängyreunalle. Vaimoni peruutti pylly pystyssä kohti kaluani joka uppoi nyt, jo märkään pilluun, kuin itsestään. Aloitin taas hitaan nainnin mutta vaimoni pyysi nopeampaa tahtia. Nopeutin tahtia hieman mutta kun huomasin hänen olevan tulossa hidastin tahtia ja pitkitin hänen tuloaan. Tämän hyväksi havaitun tavan olen oppinut häneltä ja tiedän että hänen orgasminsa tulee vieläkin voimakkaampana näin. Niin nytkin, hän huusi ja voihki niin että varmasti ulos asti kuului mitä meidän makuuhuoneessa tehtiin.

Orgasmin jälkeen vaimoni kääntyi selälleen ja tuli aivan reunalle minun vielä seistessä lattialla. Kumarruin hänen ylleen ja tungeuduin hänen sisälleen. Nyt vaimoni pyysi jo lähes käskevään sävyyn ääni kähisten että pane mua kulta, pane mua. Anna mulle sitä sun ihanaa kalua, pane mua. Ja niin aloitin koko ajan kiihdyttäen tietäen itsekin että lopun alku alkaa häämöttää. Vaimoni huomasi myös että olen kohta tulossa ja voihki että, älä lopeta, loppuun asti kulta. Näin jakoin ja minä sain ensiksi ja kullini syöltäessä kiimanesteeni hänen pilluun myös hänen pillunsa aloitti nuo ihanat supistelut.

Makasimme hetken raukeana ja suukottelimme. Nousimme pesulle ja suoritimme illan kotiaskareet loppuun. Sängyyn mentyämme vaimoni käpertyi kainalooni ja hyväili vatsaani ja kuiskasi korvaani että olit tosi ihana.

Toivotimme hyvät yöt ja nukahdimme toistemme lähelle.

11

11038

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täti

      voit taas pitää taukoa kirjoittelussasi, vaikka useamman kuukauden..

      • aaaaaa

        mitä vikaa tos sitte oli...tätä on vaan kateellinen, ku ei saa liskoa, ku kerran vuodes.


    • serkku

      Eikös lapset herännyt??

      "Niin nytkin, hän huusi ja voihki niin että varmasti ulos asti kuului mitä meidän makuuhuoneessa tehtiin"

    • iines

      toi oli tosi hyvä..

    • Setä

      Ensinnäkin palaute on aina mukavaa on se sitten negatiivistä tai positiivista. Pitää vain aina muistaa että varsinkin negatiivisessa palautteessa mielestäni pitää olla perusteluja.

      Toiseksi lasten huone ei sijaitse lähellä meidän makuuhuonetta ja lapsemme on lisäksi varustettu äärettömän hyvällä unenlahjoilla eivätkä herää meteliin. Olemme näet pienestä pitäen totuttaneet siihen että meillä on illalla myös ääni (televisio yms.)

      Vielä kerran kiitos palautteesta ja hyvää kesän odotusta kaikille.

    • Jatka

      vaikka koko kesä. Näitä samanlaisia täällä näkyy. Ei lämmittänyt lainkaan, tehdyn makuinen. Toisaalta niitä tulee itsellekin, silloin on vain parempi jatkaa taukoa. Toivottavasti tulee lämmin kesä ja tuo mukanaan uutta kipinää...
      Suomi24:ssä on muuten kirjoitusten taso laskenut huimasti sitten viime syksyn, eikä tämä ollut edes huonoimmasta päästä.
      Tsemppiä...

    • minni

      oletko ollut vaimosi kanssa jo pitkään? tämä oli kaunis tarina. toivon, että omassa suhteessani meillä on noin ihanaa vielä vuosienkin päästä. aion pitää siitä kiinni! :))

      ja sanon sinulle, että tekstisi oli hyvä. ei aina tarvitse olla jotain erikoista. minusta tuntui ihanalta lukea tätä. tässä kertomuksessasi on tärkeä osa: RAKKAUS. se puuttuu monista näiden palstojen novelleista.

    • opettaja

      missähän vaiheessa lapset oli oven takana tai sängyn laidalla, kun kerta voihkiminen kuului ulos asti..????

    • Anonyymi

      Ihanaa…..

    • Onnellisen avioliiton kivijalka.

    • Anonyymi

      Erittäin kaunis kertonus!
      Täällä kaikista kertomuksista ei voi tosiaan sanoa samaa!
      Jatkakaa samaan malliin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      31
      11240
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2229
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1629
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe