heipparallaa

mistä löytäisin uroksen pian alkavaan juoksuun,olen sk kettuterrieri ja koitin katsella yhdistyksenkin sivuja mutta kovin hyvin siellä ei ainakaan niitä ollut edustettuna,jos kotoasi sellainen löytyy niin laitatko tänne maili osoitteesi niin laittelen mailia tulemaan.tv:pilli ja kotiväki
2225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sivuilla eivät urokset sen enempää mainosta itseään, niihin tutustutaan muilla tavoin, vaikkapa jalostustietokannasta etsitään mielestään sopiva ja sitten yhdistykseltä kysellään miten omistajaan saisi yhteyttä, yhdistyksellä on nimittäin jalostustoimikunta.

Laita minulle sähköpostia osoitteeseen: [email protected] itselläni on sileitä foxeja kaksi kappaletta, voimme jutella sähköpostilla paremmin.

Äänestä
  • muuten sitten että tuo sähköpostiosoite on oikeasti [email protected] eli nimimerkistä jää t-kirjain pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joskohan kirjoitti:

mistä löytäisin uroksen pian alkavaan juoksuun,olen sk kettuterrieri ja koitin katsella yhdistyksenkin sivuja mutta kovin hyvin siellä ei ainakaan niitä ollut edustettuna,jos kotoasi sellainen löytyy niin laitatko tänne maili osoitteesi niin laittelen mailia tulemaan.tv:pilli ja kotiväki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu