Iisalmi

Löytyykö Iisalmesta tai lähiympäristöstä yhtään lesbo tai bi-naista??
nimim. hetkittäin joskus vähän yksin :)
4546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mailiosotetta kehiin että voipi viestitellä :)

Äänestä

täällä yks bi tytsy k-vedellä

Äänestä
  • oletteko minkä ikäisiä..?

    Äänestä

  • savonneito kirjoitti:

    oletteko minkä ikäisiä..?

    olen 28 vuotias lesbo tyttö Kiuruvedellä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen......... kirjoitti:

Löytyykö Iisalmesta tai lähiympäristöstä yhtään lesbo tai bi-naista??
nimim. hetkittäin joskus vähän yksin :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu