Helsinki-Vantaan lentokentän auton säilytys!?

Eli paljonko maksais viikon säilytys lentokentällä? Minkälainen se autojen säilytys paikka siellä on??
56156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

siellä parkkipaikat niin löydät kaikki vaihtoehdot.
Millainen säilytyspaikka, no tavallinen asvaltti ja jos maksat enemmän niin katto auton päälle mutta seinät on verkosta.
Talvella yhtä kylmä kun ulkona muutenkin.

Äänestä

n 35 euroa mutta jos yövyt alueen hotelleissa niin moniin kuuluu 1 viikko ilmaista parkkia esim. Pilotti on semmoinen hotelli.

Äänestä

Joillakin valmismatkatoimistoilla on alennusloppuja, joilla saa alennusta kyseisestä paikasta.
http://www.lentoparkki.fi/

Äänestä
  • Tuhannet kiitokset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bimmmmmer kirjoitti:

Eli paljonko maksais viikon säilytys lentokentällä? Minkälainen se autojen säilytys paikka siellä on??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu