siiiis mulla menee peliin kaikki talot jotka lataan mutta mä en tajua niitä vaatehommeleita ja hiuskii ko haluisin nii vitust vaatteita, huonekaluja ja hiuksia siihe peliin ! :o ko lataan talon niin lataan sen vaa mis lukee ja sit vedän sen nurmikolle ja sit se tulee peliin mutta en tajua niistä vaatteista ja niistä. ja mis olis hyviä sivuja mis olis kaikkee noita ylllämainittuja ?
auttakaaa ? ;
ladatuista tavaroista...
katarriina
3
441
Vastaukset
- Rekkamimmi
www.radosims.com
Selaile sieltä, pitäisi löytyä vinkkejä sun muuta. Jos et löydä itse sivulta, mene foorumiin. - wiiih
niin miten sä oot saanut ne talot simssii?Mul on taas niinpäin,et saan kaikki kamat ja hiukset yms peliin, mut talot jää jonnekkin..minne 'kansioon' tallennat ne? :O?
- napsutti
..sitä talo tiedostoa kaks kertaa niin avautuu kohdetiedostojen asennus, paina ok. Sit ne tulee peliin :). Mä en taas saa peliin mitään muuta kun taloja, mikää ei onnistu. Esim haluisin modista niitä erikoisia lemmikkejä, ei vaan onnistu :(.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658