ootte likat kyllä kummallisia: ette kehtaa äiteillenne kertoo että tissit kasvaa tai menkat alkaa mutta meille jätkille esittelette estoitta lantiofarkuissanne ja napapaidoissanne pantsujanne ja persvakoanne ja melkein hanuriakin mikä kaikki on tietty jätkistä sexyä harasoo
rinuleista, ringeistä, menkoista ym
5
846
Vastaukset
- niinpä niin
No, lähinnä se kertoo mun mielestä siitä, että jotkut äidit ei osaa jutella luontevasti sukupuoliasioista tyttärensä kanssa. Asiasta tehdään jotenkin outo ja tabu.
- Mie vuan
jotkut tytöt eivät osaa jutella luontevasti vaatekappaleista äitiensä kanssa. Asiasta tehdään jotenkin outo ja tabu.
- jackass2
Mikä on rinuli ja ringi? Voisit opetella äidinkieltä. Ne on rinnat ja stringit eikä mitkään rinulit ja ringit! Menkat oli oikein muut ei. OPETTELE KIRJOITTAMAAN!
- andré
rinuli tarkottaapa rintaliivejä ei rintoja, pantsut puolestaan alus- eli pikkuhousuja. stringit kirjottelinpa pirruuttani vääri. äitini kieli on muuten venäjä, harasoo!
- vuhvuhpauvau
andré kirjoitti:
rinuli tarkottaapa rintaliivejä ei rintoja, pantsut puolestaan alus- eli pikkuhousuja. stringit kirjottelinpa pirruuttani vääri. äitini kieli on muuten venäjä, harasoo!
äidinkieli ja äitisi kieli on eri asioita.. harasoo?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2704388Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653557Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591875Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251765Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991466Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?1341001Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18919en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va119875Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235870