Talllissa vilpillisiä työntekijöitä,ehkä useita. Ilmapiiri on muuttunut toisia kyräileväksi. Motivaatio on koetuksella. Autot eivät oikein kulje. Luotettavuudessa on ongelmia. Toinen kuljettaja juoksee gorillapuku päällä pitkin maailmaa ja ryyppää. Itketään ja maristaan omaa heikkouttaan ja nostellaan oikeusjuttuja milloin ketäkin kilpailijaa vastaan, kun ei radalla pärjätä. Taitaa olla tiimillä tatsi hukassa ja on jääty leijumaan vanhaan menestykseen. No M.Schumacher oli tekijänä suurempi kuin itse Ferrarin tiimi. Mitä lie ajattelee nykymenosta? Sääli vain, että on maksettu hiljaiseksi eikä saa kommentoida näkemäänsä.
Ferraria
ahdistaa
5182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
se "VAKOILIJATALLI".
tarkoitat kai tätä italialaista makaroonilaatikkotallia ?
teidän kiistaanne mut kyl mä luulen et toi toinen kaveri tarkotti sitä hapankaalitallia.
Mitä? Etkös sää oo tosiaankaan lukenut uutisia viimeaikoina? "Mersulta löyty 780 sivua Ferrarin teknistä tietoa... FIA vapautti Mersun syytöksistä kun Mersua ei voi syyttää..."
Kyllä me kaikki suomalaiset (ja koko muu maailma) tiedämme tämän vakoojatallin joten... Hapankaalia naamaan vaan ja bee häpy.
Vai näin? Ferrarit on kyl tällä hetkellä selvästi Laareneita nopeampia ja Räkä ei oo juossu ympäri maailmaa Gorillana. Hieman
Luotettavuudesta,Ferrarithan ovat hajoilleet "vain" kilpailussa ja Laarenit harjoituksissa/aika-ajoissa.
Eli ei Ferrarilla suurempia ongelmia ole kuin Laareneilla?
vääntääs paska. Kun on toi Nopea Suoli...