Mitä eroa on driving force pro ja driving force pro(new)rateilla? katsoin mbnetin hintavertailusta ni niillä oli noin 20e hintaeroa.
Logitech driving force pro
....
3
921
Vastaukset
- ilmeisesti..
parannellut polkimet.varmaan on ihan hyvä tuo "vanhakin" mutta jos ei paljoa hinta eroa ole niin kannattaa varmaan tuo uusi ostaa.
- ....
Joo kiitti tiedosta. Se new on halvempi sitä vähän ihmettelin.
- ....
Oon katellu näitä ratteja aika monesta paikasta ni näyttäs olevan loppu joka paikasta. Niin mistä näitä sais? Netistä siis ja mielellään alle 115e, mut saa olla hivenen ylikin. Kiitos, jos joku viitsii vaivautua vastaa mulle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897199- 353811
- 453400
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402542- 412322
- 2082316
- 1232216
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292139Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241868- 401789