Hei haloo,tajuutteks te et täällä on joku tyyppi joka tallettaa nää keskustelut photopuckettiin.
Oon luullut vakkareitten ruutuvihkojuttui vitsiks mutta ei helvetti,se on näköjään ihan tosi juttu.
NO..
18
1462
Vastaukset
- linkitä.......
linkitääääääääääääää
- flower point
se on mun kuva.
http://s192.photobucket.com/albums/z7/thgirypoc/?action=view¤t=hohhoi.jpg - heehhhhh
flower point kirjoitti:
se on mun kuva.
http://s192.photobucket.com/albums/z7/thgirypoc/?action=view¤t=hohhoi.jpgvoi eiiiiii
- on niin
vanhanaikainen, minä ainakin talletan keskustelut kännykkään.
harrastuksensa kullakin. En kyllä tajua mitä saa joku itselleen julkisen nettipalstan valokuvaamisesta.
- flower point
valokuvata tarvitse.
Sain sinut huvittuneeksi, pitäisikö siitä jotain muutakin saada? - Typerykset rähinöi.
flower point kirjoitti:
valokuvata tarvitse.
Sain sinut huvittuneeksi, pitäisikö siitä jotain muutakin saada?Kaikki tietää miksi laitoit tuon näkyville. Kirjoittamisia on vääristelty yhden "vakkarin" toimesta. Kun viestit sitten poistetaan, on helppo väittää niissä olleen mitä vain. Ja kun nämä, tämänkin ketjun vänkääjät, viettävät aikaa palstalla 247 ja poistavat ja vääristelevät viestejä, niin miten kukaan voi tietää, mitä on kirjoiteltu.
Ikävää, kun kaksi- kolme ihmistä pilaa koko keskustelualueen. - Kaikkihan täällä
Typerykset rähinöi. kirjoitti:
Kaikki tietää miksi laitoit tuon näkyville. Kirjoittamisia on vääristelty yhden "vakkarin" toimesta. Kun viestit sitten poistetaan, on helppo väittää niissä olleen mitä vain. Ja kun nämä, tämänkin ketjun vänkääjät, viettävät aikaa palstalla 247 ja poistavat ja vääristelevät viestejä, niin miten kukaan voi tietää, mitä on kirjoiteltu.
Ikävää, kun kaksi- kolme ihmistä pilaa koko keskustelualueen.samoja vakkareita on, nekin jotka tänne vain ajoittain kirjoittelee. Se ettei ole rekkautunut on viisasta pitemmällä tähtäimellä. Nyt kyllä näyttää, että nuo itsensä esilletuoneet"vakkarit", ylpistelijät ovat saaneet melkoiset turpasaunat.
- issu56
sinne, no johan on naurettavuuden huippu.
Vaan mahdatkos se olla ihan sinä itse, kun noin kovin tietoinen tunnut olevan tuosta(kin) asiasta...???- Mistä sen muka voi tietää??
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=102&conference=4500000000001523&posting=22000000028111813
Ku se on tuala kerrottu! Siitä sen voi tiätää. Kätsyä! - jokos alat
hirmuilemaan?
- reunalla
mutta tuolla toisella keskustelu foorumilla tapahtui aivan outoja,siellä eräs henkilö laittoi samoja ulkomaisia kasvattaja linkkejä joita on ollu myös täällä sekä suositteli ottamaan rohkeasti niihin yhteyttä.Nämä palstalla olevat suuttuivat ja haukkuivat hänet ja sivut,ite en ymmärtänyt miksi ei saa antaa vihiä ulkomaisista kasvattajista että sieltäkin voisi kysellä.
Niin kaikki hänen viestit hävisi yhtä äkkiä kuin tuhka tuuleen,toivotaan että täällä 24:lla ei mennä sellaiseen että tietyt koira ihmiset kontroloi mitä saa sanoa.- reunalla
umalehtinen kirjoitti:
poistettiinko sinun viestejäsi miksi??
se joka ensiksi älähtää siihen "k" kalahtaa.
reunalla kirjoitti:
se joka ensiksi älähtää siihen "k" kalahtaa.
nyt ihan tosissasi minun poistaneen sinun viestejäsi joltakin toiselta foorumilta. Jos niin luulet sanon suoraan: luulo ei ole tiedon väärti.
Kuule minulla on muutakin kuin palsta. En kulje perässäsi palstalta toiselle. Yleensä olen täällä silloin kun netissä olen, joskus yleisellä.- reunalla
umalehtinen kirjoitti:
nyt ihan tosissasi minun poistaneen sinun viestejäsi joltakin toiselta foorumilta. Jos niin luulet sanon suoraan: luulo ei ole tiedon väärti.
Kuule minulla on muutakin kuin palsta. En kulje perässäsi palstalta toiselle. Yleensä olen täällä silloin kun netissä olen, joskus yleisellä.puhut,et kulje perässäni palstalta toiselle sekä et poista viestejäni?
- viestejesi
reunalla kirjoitti:
puhut,et kulje perässäni palstalta toiselle sekä et poista viestejäni?
ydintä on joskus vaikea löytää,mikäli pyrkisit selkeämmin kertomaan asiasi niin ei syntyisi väärinkäsityksiä.
Minulle jäi kyllä vaikutelma siitä että kun ensin nurisit jollain toisella forumilla tapahtuneista poistoista ja Uma esitti kysymyksen, niin seuraava viestisi oli aika selkeä viittaus siihen, että häntä epäilet poistoista. - sulta
viestejesi kirjoitti:
ydintä on joskus vaikea löytää,mikäli pyrkisit selkeämmin kertomaan asiasi niin ei syntyisi väärinkäsityksiä.
Minulle jäi kyllä vaikutelma siitä että kun ensin nurisit jollain toisella forumilla tapahtuneista poistoista ja Uma esitti kysymyksen, niin seuraava viestisi oli aika selkeä viittaus siihen, että häntä epäilet poistoista.salasana unohtunu?
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h302861Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062671Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv292377Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.491904Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141503- 321473
- 291199
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021193- 1771183
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711015