Ostin 96 cxi corollan, auto on muuten hyvä muttei oo lohkolämmitintä- uskaltaakohan tota jättää talvella seisomaan pakkaseen, starttaako? kokemuksia?
corolla ilman lohkoa?
corolla mies
1
333
Vastaukset
- qzwxö
ajelin aikoinani 4vuotta -84 corollalla,jossa ei ollut lohkoa. AINA lähti käymään.Yhden talven ajelin myös -94 1.6 XLI:llä ilman lämmitystä,eikä juuri tarvinnut kahta starttia.Pitää kyl olla akussa virtaa ja hyvät öljyt. mielellään 0w.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh962326Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1821918- 1791466
- 247912
- 79892
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 62799
- 55702
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213643Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349621