rakennusprojektin seuranta web sivut.

Tänne oli laitettu linkki viime talvena web sivustosta, jota ylläpiti rakennuttaja. Sivuilla seurattiin varsin tapauskohtaisesti muistaakseni Lammi talon pystytystä.

Olisiko laittaa linkkiä. Olen hukannut sen.
2951
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • noista harkoista ei pitäisi talvella rakentaa, mitähän se lumi ja jää siellä onteloissa tekeekään. Ja pikkasen oli harkkonippuja nosteltu holvin päälle :)) toivottavasti oli valut kuivuneet, huh huh.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimimerkki kirjoitti:

Tänne oli laitettu linkki viime talvena web sivustosta, jota ylläpiti rakennuttaja. Sivuilla seurattiin varsin tapauskohtaisesti muistaakseni Lammi talon pystytystä.

Olisiko laittaa linkkiä. Olen hukannut sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu