RAKASTAN SUA

koivuhakaan mennessä tien penkereellä on otsikon mukainen teksti.Kuka on mahtanut sen tehdä?Antaa päivittäin hyvän mielen ohikulkijoille!
51842
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

yhtään mitään. mikä on rakkaus??? viha valhe ja katkeruus on lähempänä ihmisten sydäntä.

saman kyltin vois liimata minne vaan yhtä tyhjän kanssa joka puolella.

kun tuon sanan jokainen ymmärtäis oikein ois asiat aivan erilailla.

Äänestä

nii mieki vaa siitpä ei kumppani välitä tuon taivaallista. vaikee rakastaa kun ei tiiä mistään mitään on aina kaikessa väärässä ja on niin helvetin huono kaikessa...

Äänestä
  • niinhän se on.kun kumppanin kanssa aikansa yhdessä taivaltaa ni monelle käy just noin että eletään vaan saman katon alla ja etsitään toisesta jotai huonoa ym.olisi monesti helpompaa olla sinkkuna mutta ei yksinkään ole aina hyvä olla,ei edes miehen.mutta ajatellen positiivisesti jaksetaan eteenpäin välillä aurinkokin meille hymyilee !!!

    Äänestä

mullekin tulee aina hyvä mieli kun siitä ohi ajelen ja sanat näen. Rakkauttahan jokainen ihminen haluaa eikös vaan. Loistava idea joka saa toivottavasti monen ohiajavan ajattelemaan lämpöisesti jostakusta, olkoon sitten omat vanhemmat, lapset, eläin tai oma rakas.....suloista.

Äänestä

Ilmeisesti tämä on tunnustus Kaikille Koivuhaan ja Mesilän alueen Naisille!!Toivoo Yritystanko -Tane.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UTELIAS UUNO kirjoitti:

koivuhakaan mennessä tien penkereellä on otsikon mukainen teksti.Kuka on mahtanut sen tehdä?Antaa päivittäin hyvän mielen ohikulkijoille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu