rintojen arkuutta

Onko teillä kellään ollu Terolutien sivuvaikutuksena rintojen arkuutta. Mulla alkoi toisena päivänä aloituksesta ja mietin mistä johtunee... Raskaustesti ollu nega.
2339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mullakin oli rintojen arkuutta, kun söin teroja. Joissakin kierroissa enempi, joissakin vähempi. Mut ihan teroluteista se arkuus siis johtui, raskaana en ollut. Ihan normaalia se siis on. :)

Äänestä

Mulla oli aivan hirveät sivuvaikutukset. Rinnat kipeet, pahaa oloa aamust ailtaan, tunne-elämä hyvin vilkasta ainakin itkujen suuntaan jne. Onneksi vaihdettiin toiseen tuotteeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teroluteilla? kirjoitti:

Onko teillä kellään ollu Terolutien sivuvaikutuksena rintojen arkuutta. Mulla alkoi toisena päivänä aloituksesta ja mietin mistä johtunee... Raskaustesti ollu nega.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu