APUA

Eli olen kingdom hearts ykkösessä tuossa dragon maleficentin jälkeisessä "Riku" taistelusa ja sillän on enää milli energiaa ja vaikka kuinka hakkaisin sitä ni ei se kuole. Joten miten sen saa voitettua???
1310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaan seisoo paikallaan ja tekee vastaiskuja mun lyönteihin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kingdom heartsiiinnnn kirjoitti:

Eli olen kingdom hearts ykkösessä tuossa dragon maleficentin jälkeisessä "Riku" taistelusa ja sillän on enää milli energiaa ja vaikka kuinka hakkaisin sitä ni ei se kuole. Joten miten sen saa voitettua???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu